3 Kasım 2013 Pazar

Pastel Kisses Lip Balm - Şeftali ve Papayalı

Merhaba,
Uzun zamandır Pastel Kisses Lip Balm'ı kullanıyorum fakat ürün hakkındaki düşüncelerimi yazmak için biraz incelemek ve deneyim kazanmak istedim bu yüzden biraz geç kalan text'imi karalamak bugüne kısmet oldu.

Lip balmların dudak bakımında bildiğiniz gibi önemli bir yeri var. Kışın çatlayan, kuruyan ve yazın güneşten etikilenen dudaklarımı çeşitli lip balmlar ile sağlıklı bir görünüm elde ediyorum.

Pastel her geçen gün ürün skalasını genişleterek harika ürünlere imza atıyor. Yabancı markaları kullanmak yerine Pastel gibi kaliteli Türk markalarını kullanmak beni çok mutlu ediyor.


Pastel Kisses Lip Balm'ın dört farklı çeşidi bulunmakta. Orman meyveli & Vanilyalı, Naneli, Şeftali & Papayalı, Narlı.Benim Pastel Kisses Lip Balm Şeftali ve Papayalı. Keskin aromatik kokusuyla deli gibi şeftali kokuyor! İnsan yememek için kendini zor tutuyor...  Bu kadar tatlı bir koku beklemiyordum açıkcası. Gelelim Pastel Kisses Lip Balm'ın ambalajına bana göre ambalajı oldukça pratik. Üç parçadan oluşuyor; kapağı, fırçası ve ürürnün bulunduğu hazne. Aramızdaki tembellere biraz fazlalık gelebilir ama tasarımı oldukça şık. Ben bayıldıım!

Fırçalı olması gayet hijyenik elle sürmek yerine fırçayla sürmek artı güzel özelliği... Fırçanın yapısı gayet yumuşak bu yüzden sürüm şeklide bir o kadar kolay.Pastel Kisses Lip Balm'ın yapısı yapış yapış değil hepimizinde istediği bu değil mi?  Bu da
Pastel Kisses Lip Balm'ın benim için diğer bir artı özelliği.

Pastel Kisses Lip Balm'ın içeriğinde ise: Shea Butter, E vitamini  ve Provitamin A bulunmakta. Paraben içermiyor.

Sonuç olarak dudaklarınız hafif bir şekilde renkleniyor bir yandan dudağınızın nemleniyor ve kokusuyla sizi büyülüyor!

ee daha ne olsun? =)

Üstelik Pastel Kisses Lip Balm'ın fiyatı : 9.90!
Online olarak PastelShop'tan satın almanız mümkün.
Detaylı incelemek için tıklayın!

Peki siz değerli kozmetik severler Pastel Kisses Lip Balm'ı nasıl buldunuz?

Sevgiler,
Pelin=)

1 yorum:

  1. Bende severek kullanıyorum. Üstelık kokusu cok şeker :)

    YanıtlaSil