30 Kasım 2013 Cumartesi

Dore'den Argan Yağı Mucizesi!

Dore'nin sunduğu Eveline Bio Argan Bakım Serisi'ne yepyeni iki ürün daha katıldı

 

Bio Argan Yenileyici El - Tırnak Kremi ve Bio Argan Ekstra Yumuşak Vücut Kremi
Cazip fırsatları ile akıllı alışverişin yeni adresi olan Dore, her ay yeni ürünlerle kataloğunu zenginleştiriyor. Kasım ayının iki yeni ürünü, bakımına özen gösteren hanımların tercihine sunuldu.
Eveline Bio Argan Yenileyici El ve Tırnak Kremi, özenle seçilmiş içeriği sayesinde cildi yoğun bir şekilde nemlendirir, düzgünleştirir ve epidermiste hızlıca yenilenmeye yardım eder. Tek bir uygulamayla etkisini hissettiren el ve tırnak krem, cildi dış etkenlere karşı korumaya yardım eder. Eller; sıkılaşmış, yenilenmiş bir görünüm alırken daha ipeksi bir yumuşaklık ve düzgünlük kazanır. BioArgan Yağı, meyankökü özü, üre, A, E,F vitamin kompleksi, D-pantenol+allantoin gibi aktif içerikleri ile krem, aynı zamanda tırnaklara ve kütiküllere bakım yapar, ciltte aşırı kuruluğu önler.
Eveline Bio Argan Ekstra Yumuşak Vücut Kremi ise Fas'ın altın sıvısı olarak bilinen bioArgan Yağı epidermiste doğal bir yenilenmeye destek olur. bioHyaluronik Asit bakımından zengin bioHyaluron KompleksiTM uzun süreli bir nemlenme sağlar. BioGinseng ve ipek özü gibi içeriğinde yer alan zengin bileşenler sayesinde cildi yenileyen ve besleyen krem, canlı ve ışıltılı bir görünüm verir. Bio Argan Ekstra Yumuşak Vücut Kremi, cildin mükemmel şekilde düzgünleşmesine, yenilenmesine, yumuşak ve canlı olmasına yardımcı olur.


Eveline Bio Argan Yenileyici El ve Tırnak Kremi – 7,90 TL
Eveline Bio Argan Ekstra Yumuşak Vücut Kremi – 11,90 TL

Basın Bülteni*

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder