26 Eylül 2013 Perşembe

MODA ATEŞİ, MISS POEM İLE HAYAT BULUYOR!

MODA ATEŞİ, MISS POEM İLE HAYAT BULUYOR!
Miss Poem, 2013/14 Sonbahar-Kış koleksiyonu ile renkli ve eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralıyor...
Miss Poem’in, gösteri sanatlarının en renkli ve en eğlencelisi olan sirkten esinlenerek hazırladığı 2013/14 Sonbahar – Kış koleksiyonu “Magic World” vitrinlerde sergilenmeye başladı.
 
İçinde barındırdığı sıra dışılıkla her zaman heyecan uyandıran sirkler, Miss Poem’in 2013/14 Sonbahar-Kış koleksiyonunun temasını oluşturuyor.
 
Magic World” sezonun en iddialı renklerini sıra dışı kullanımı ile dikkat çekiyor.  Sezonun trendy renkleri olan bordo, ördekbaşı, vizon, karamel ve gri tonlarını sofistike tasarımlarına uygulayan Miss Poem, hayatın vazgeçilmezi olan siyah ve beyazı da sıra dışı kullanarak genç kızların dünyasını renklendiriyor. 
Trikolar ve tüylü yüzeyli kumaşlar “Magic World” de bordo gibi çarpıcı renklerle harmanlanarak özel bir tarz sunuyor. 
 
Miss Poem’in yeni koleksiyonu, tıpkı heyecan verici bir gösteri gibi göz alıcı, sıra dışı ve sirkin tüm renklerini yansıtan tasarımlar dokulu, tüylü, şardonlu, parlak yüzeyli ve kapitoneli kumaşlar ile buluşturarak Miss Poem’in 2013/14 Sonbahar-Kış Koleksiyonu “Magic World”ü oluşturuyor
Görselliğiyle sınırları zorlayan şovlar gibi modanın sınırlarını zorlayan Miss Poem’in çarpıcı tasarımları arasında süslü elbiseler, kalem etekler, ekose kumaşlar ve motorcu ceketler 2013/14 Sonbahar-Kış koleksiyonunda öne çıkıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder