25 Ekim 2013 Cuma

İçinizdeki Gizemli ve Asi Kadını Uyandırın

The Body Shop'un yeni serisi White Musk Smoky Rose; cazibesini ortaya çıkarma cesaretine sahip olan kadınlara sesleniyor. 

Whıte Musk Smoky Rose Serisiyle İçinizdeki Gizemli Ve Asi Kadını Uyandırın!
The Body Shop'un yeni serisi White Musk Smoky Rose; cazibesini ortaya çıkarma cesaretine sahip olan kadınlara sesleniyor. Simsiyah bir gecenin perdelerini aralayabilecek kadar gizemli, kırılgan Prenses kimliğini reddedebilecek kadar asi ve cüretkâr kadınların ruhlarına dokunuyor. Nadide bir misk gülünün, bergamot, pembe biber ve frenk üzümünün kışkırtıcı birleşiminden ortaya çıkan bu seri, cesur olabilmeyi vaad ediyor.

White Musk Smoky Rose, ele geçirilmesi imkânsız bir cazibeyi ve tehlikeli bir gizemi simgeliyor. Güneşin batışıyla, karanlık bir baştan çıkarıcılığa bürünen bu koku; bergamot, pembe biber ve frenk üzümünün zarif birleşimiyle çiçeksi bir misk aromasına kavuşuyor. Orta notalarında tatlı sert tütün çiçeği ve siyah gül karışımı kullanılan kokuyu, portakal çiçeği dengeliyor. Bu sofistike füzyona alt notalarda ise ölmez otu (immortelle flower), akgünlük ağacı (olibanum) ve misk kokusu eşlik ediyor.

Benzersiz bileşimiyle White Musk Smoky Rose serisi, içinizdeki asi kadını ortaya çıkarıyor. Kurallar ve yasaklarla çevrili sıradan yaşamlara dokunan White Musk Smoky Rose, baştan çıkarıcı kokusuyla sizi cesur olmaya ve tehlikeye davet ediyor.
Şimdiden kendi hayranlarını yaratan koleksiyonda; eau de parfum, eau de toilette, banyo ve duş jeli, vücut losyonu ve vücut spreyi yer alıyor.

DOĞA DOSTU MİSK
The Body Shop tarafından ilk kez 1981 yılında geliştirilen White Musk serisi, Watersmead Merkez Ofisi'nde Anita Roddick tarafından onaylanıp tanıtıldığında Musk 2385 adıyla anılıyordu. Kısa bir sure sonra White Musk adını aldı ve tam bir efsane oldu.

SEMBOL HALİNE GELEN BİR KOKU
Vahşice öldürülen yabani ceylanlardan elde edilen gerçek misk yerine, doğa dostu olarak üretilen yapay miskle satış rekoru kıran White Musk, parfüm endüstrisinin cesaret sembollerinden biri oldu.

İLKLERDEN BİRİ
Saf misk, bazılarımız için dayanılmaz bir afrodizyaktır. O kadar kendine özgü bir kokudur ki laboratuar ortamında üretilmesi neredeyse imkânsız olduğu için bu sorunu çözen ekip, Nobel Kimya Ödülüne layık görülmüştür. The Body Shop, doğa dostu misk kullanan dünyaca en ünlü kozmetik markalarının arasındadır ve White Musk serisinin patentini tam 63 ülkede alarak bu benzersiz formülü korumuştur.

ETİK VE ÇEVRECİ MALZEME KULLANIMI
The Body Shop markası, ürünlerinde düşük maliyetli standart alkol kullanımından daima kaçınmıştır. The Body Shop, 2009 yılından beri ürettiği tüm ürünlerde Yerel Adil Ticaret kuralları kapsamında kabul edilen organik alkolü kullanmaktadır. Bu organik alkol, Ekvador'lu CADO Kooperatifi çiftçileri tarafından kendi gıda, sağlık, eğitim bütçelerini ve geleceğe dönük planlamalarını finanse eden bir plan çerçevesinde üretilmektedir.

WHITE MUSK SMOKY ROSE SERİSİ
EAU DE PARFUM 30 ml
White Musk Smoky Rose parfümünü, hayatın tüm hızıyla attığı yere yani nabzınızı hissettiğiniz noktalara sıkın ve kendinizi gecenin davetkar kollarına bırakın.

Fiyat: 62,9 TL

EAU DE TOILETTE 60 ml
Misk gülünün gizemi sizi tutkuyla sarıyor ve içinizdeki cazibeyi daha da görünür kılıyor.

Fiyat: 64,9 TL

BANYO VE DUŞ JELİ
Nefis güçlü aromasıyla banyo sırasında duyularınıza hitap ederken, sabun katkısız özelliği sayesinde cildinizi kurutmuyor.

Fiyat: 21,9 TL

VÜCUT LOSYONU
Kolayca emilen bu losyon, ferah kokusu ve teninizde bıraktığı yumuşaklık hissiyle sonbaharda kuruyan ciltlere savaş açıyor!

Fiyat: 32,9 TL

VÜCUT SPREYİ
Tüm vücudunuzu sararak sizi, misk kokusu ve sabah çiylerinin buğusuyla kuşatan bu spreyle, baştan çıkarıcı tüm yönlerinizi ortaya koyun.

Fiyat: 33,9 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder