16 Aralık 2014 Salı

YENİ YILDA DİVA İLE IŞILDAYIN

YENİ YILDA DİVA İLE IŞILDAYIN

Yeni yıla çok az bir zaman kala,  sevdiklerimiz ile birlikte yeni seneye birbirinden şık  hediyelerle yeni başlangıçlar yapmak isteriz. Kimimiz esprili hediyeleri tercih ederken kimimiz de kalıcı hediyeleri tercih ederiz.Mücevher kalıcı, özel ve güzel  yılbaşı hediyelerinden biridir. Diva Pırlanta yakuttan, zümrüte, safire , topaza ve ametiste uzanan pek çok  renkli taş ve aşkın sembolü pırlantanın birarada kullanıldığı tasarımlardan yılbaşına özel bir kolleksiyon hazırladı.Kolleksiyon birbirinden zarif  kolye ve  yüzük setlerinden oluşmakta  olup sade görünümüyle hem yılbaşı gecesi hem de yılın her günü mutlulukla kullanacağınız  ürünlerden oluşmaktadır.

Altının parıltısından, pırlantanın ışıltısından ve renkli taşların büyüsünden vazgeçemeyenlerdenseniz  hediyenizi seçmeden önce www.divapirlanta.com’u ziyaret ederek  özel kampanya fiyatlarıyla her bütçeye uygun  birbirinden şık mücevher tasarımlarını  kendinize ve sevdiklerinize  armağan edebilirsiniz. Yılbaşı coşkusunu Diva Pırlanta ışıltısıyla birleştirmek istiyorsanız yeni kolleksiyon Diva’dan size  yılbaşı armağanı olsun.

Diva Pırlanta Yılbaşı Kolleksiyonu Zümrüt Pırlanta Ürünler


Pırlanta zümrüt kolye : 490 TL

Zümrüt pırlanta kolye 790 TL

Zümrüt pırlanta yüzük 1078 TL

Diva Pırlanta Yılbaşı Kolleksiyonu Yakut Pırlanta Ürünler

Pırlanta Yakut  Kolye : 358 TL

Pırlanta Yakut  Kolye 600 TL

Zümrüt pırlanta yüzük 449 TL

Diva Pırlanta Yılbaşı Kolleksiyonu Swiss Blue Pırlanta Ürünler

Pırlanta Swiss Blue  Kolye :   345 TL

Swiss Blue  pırlanta yüzük  410 TL

Diva Pırlanta Yılbaşı Kolleksiyonu Safir  Pırlanta Yüzük 404 TL

Diva Pırlanta Yılbaşı Kolleksiyonu Ametist Pırlanta Kolye 300TL

*Diva Pırlanta mücevher sevenler için  her ay farklı kampanyalar yürütmekte ve kampanya süresince özel fiyatlar uygulamaktadır. www.divapirlanta.com adresinden ilgilendiğiniz ürünlerin güncel fiyatlarını takip edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder